![featured image](https://www.trelokouneli.gr/wp-content/uploads/2021/10/Screenshot-2021-10-12-at-1.16.05-AM.jpg)
Ο Παναγιώτης Ψωμιάδης μίλησε για το ελληνικό #metoo στην κάμερα του «Πρωινού».
«Εγώ είμαι αντίθετος με το metoo. Μετά από 20 χρόνια; Αν δεν γούσταρες, να διαφωνούσες τότε. Έκανες τη δουλειά σου τότε και τώρα πας να βγεις στην τηλεόραση για να σε ξαναθυμηθούν. Όλη η Ελλάδα κατηγορεί τον Πέτρο Φιλιππίδη. Αν αύριο αθωωθεί από το δικαστήριο, τι θα γίνει; Ποιος θα τον αποκαταστήσει; Διαφωνώ με όλα αυτά», είπε ο Παναγιώτης Ψωμιάδης.