![featured image](https://www.trelokouneli.gr/wp-content/uploads/2022/05/2323.jpg)
Έντονες αντιδράσεις για τη φωτογραφία της Σταματίνας Τσιμτσιλή που πατάει τον σκύλο στην εκπομπή της…
Η Σταματίνα Τσιμτσιλή ανέβασε μια φωτογραφία πριν λίγες ώρες στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram ποζάροντας στο πλατό της εκπομπής, ακουμπώντας με το ψηλό της τακούνι πάνω στον σκύλο.
Η Σταματίνα Τσιμτσιλή συνόδεψε την εικόνα με την εξής λεζάντα: «Ο αρκουδάκος μας επέλεξε να αράξει κοντά μου σήμερα! Καλημέρα».
Η ανάρτηση όμως προκάλεσε αντιδράσεις που μάλλον δεν περίμενε η παρουσιάστρια.
Δείτε τη φωτογραφία
«Ο σκύλος δεν είναι σκαμπό. Θα μπορούσες να ακουμπήσεις τα πόδια σου στο σίδερο του σκαμπό που κάθεσαι και ο σκυλάκος να ήταν εκεί. Μα ήμαρτον. Εσύ δεν το βλέπεις λάθος; Που σχολιάζεις ότι παντού ψάχνουμε κάτι κακό; Αν δε σου αρέσει η κριτική, τότε λάθος το ανέβασμα τέτοιας φωτο», έγραψε ένας χρήστης ενώ ένας άλλος αναρωτήθηκε «γιατί ακριβώς τον πατά;».
Η απάντηση της παρουσιάστριας Η παρουσιάστρια απάντησε πως τον λατρεύουν τον σκύλο και είναι η μασκότ της εκπομπής, όμως η απάντησή της δεν ήταν αρκετή, για να σταματήσουν τα σχόλια.
![Skyklos_Stam1](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2022-05-12/Skyklos_Stam1.jpg)
To σχόλιο του Παπανώτα και το ευχαριστώ της Σταματίνας Ο συνεργάτης της στο «Happy Day», Δημήτρης Παπανώτας έσπευσε να την υπερασπιστεί, γράφοντας σε σχόλιο: «Η Σταματίνα λατρεύει τον Αρκούδο μας αλλά κι εκείνος την υπεραγαπάει. Γιαυτό άραξε μπροστά της. Κι όπως βλέπετε, όσοι ξέρετε από σκυλιά, ο Αρκούδος χαμογελάει…».
![Papanotas](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2022-05-12/Papanotas.jpg)
![Tsim_Apantisi](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2022-05-12/Tsim_Apantisi.jpg)